gspeech_html   Click to listen highlighted text! gspeech_html

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Dezbatere publica

28 mart. Postat de in Uncategorized | Dezbatere publica
Dezbatere publica

PRIMĂRIA COMUNEI BRĂNIŞCA
Localitatea Brănişca, cod 337105,
judeţul Hunedoara
tel. tel: +4 0254 282 060, tel/fax: +4 0254 282 068
e-mail: primariabranisca@yahoo.com

În această pagină lansăm spre dezbaterea publică teme de interes din viaţa comunităţii noastre.
Cetăţenii sunt invitaţi să îşi exprime opiniile în legătură cu temele puse in dezbatere, pentru a contribui la luarea celor mai bune decizii.

TEMA DE DEZBATERE

1. Proiect de hotarare nr. 16/2021 privind aprobarea Regulametului referitor la condintile in care se realizeaza accesul pe proprietatea publica sau privata a Comunei Branisca in vederea instalarii, inretinerii, inlocuirii sau mutariiretelelor de comunicatii electronicesau a elementelor de infrastructura necesare sustinerii acestora , modul de utilizare partajata a elementelor de infrastructura , precum si masurile privind construirea de retele de comunicatii electronice in subteran. (Document)
  2. Proiect de hotarare nr. 17/2021 privind aprobarea proiectului local al Comunei Branisca pe anul 2021 si estimarile pe anii 2022-2024. (document)

Publicare tema de dezbatere

Lasa un comentariu

Codul de verificare *

Click to listen highlighted text!